ALVO Hockey Camp

Náš tým

Aleš Volek (Jednatel ALVO)

Profil:   Aleš hrál juniorský hokej až do roku 1989 za HC Sparta Praha. Od roku 1990 až do roku 1997 hrál profesionálně hokej v Německu. V letech 1999 – 2002 pracoval jako skaut pro NHL tým Ottawa Senators. Následně Aleš založil svou vlastní agenturu ALVO, která momentálně zastupuje více než 100 hokejistů působících v nejlepších hokejových ligách v Evropě a Severní Americe. V roce 2007 se připojil k CAA – nejlepší sportovní agentuře na světě, se kterou v současné době spolupracuje.

Lukáš Hronek (Manažer kempu)

Profil:   Lukáš s hokejem začínal v pěti letech a je odchovancem Slavie Praha. Po účasti na MS "18" v roce 2000 dostal v 19-ti letech první příležitost v české extralize. Na přelomu let 2001-02 startoval na MS "20" v Pardubicích a Hradci Králové. Prošel extraligovým Litvínovem, během výluky v NHL chytal extraligu v jihlavské Dukle. Převážnou část kariéry spojil s dresem Slavie, kde také získal v roce 2003 extraligový titul. Po zahraničním angažmá v roce 2010, kde chytal v Nitře, se rozhodl ukončit aktivní kariéru.

Zbyněk Zavadil (Hlavní trenér)

Profil:   Zbyněk po skončení aktivní činnosti, kdy hrál hokej za Slavii Praha, Olomouc a Třebíč, působil jako trenér v HC Slavia Praha, kde se stal jedním z nejúspěšnějších trenérů. 10 let zde působil jako vedoucí trenér tréninkového střediska mládeže. Pod jeho vedením vyrostli hráči jako Tomáš Vlasák, David Volek, Petr Bříza a mnozí další špičkoví hokejisté. V roce 2009 pracoval v expertní skupině PhDr. Luďka Bukače. Patří mezi přední hokejové odborníky a využívá získané zkušenosti při rozvoji mladých hráčů. Od roku 2002 až do roku 2014 působil jako trenér v HC Letňany.

Jakub Volek (Hlavní trenér)

Profil:   Jakub hrál juniorský hokej ve Švýcarsku, Německu a Česku.
Od roku 1999 až do roku 2005 hrál profesionálně hokej v Německu. Od roku 2005 až do roku 2008 působil jako trenér v HC Letňany.
Od roku 2008 až do současné doby působí jako trenér mládeže v klubu HC Davos (Švýcarsko).
Jakub vlastní trenérskou licenci A pro Českou Republiku i Švýcarsko a je diplomovaný specialista v oboru sportovní management.

Jaroslav Balaštík (Hlavní trenér)

Profil:   Jarda hokejově vyrůstal v Uherském Hradišti, prošel všemi juniorskými reprezentacemi, odehrál ME U18 i MS U20. Během své kariéry se stal jednou z ikon zlínského hokeje, kde získal třikrát korunu nejlepšího střelce extraligy a přidal dva mistrovské tituly 2004 a 2014. Zahrál si také třikrát MS seniorů a v roce 2006 výrazně pomohl české reprezentaci ke stříbrným medailím. Jaroslav také obohatil svoji kariéru o starty v NHL v dresu Columbus Blue Jackets. V zahraničí také působil ve Švédsku a ve Finsku, kde získal bronzovou medaili. V sezóně 2011 se stal členem Klubu hokejových střelců. V létě 2015 se Jarda rozhodnul ukončit svoji bohatou hráčskou kariéru a začal pracovat pro agenturu ALVO, která ho během kariéry zastupovala.

Zbyněk Hrdel (Trenér)

Profil:   Zbyněk začínal s hokejem v Milevsku. V mládeži působil v pražské Spartě, odkud přešel do juniorské QMJHL. Startoval na MS "18" a MS "20", kde získal bronzovou medaili. Poté byl draftován týmem Tampa Bay Lightning a podepsal kontrakt s Tampou Bay. Zahrál si nižší zámořské soutěže AHL a ECHL. Po návratu hrál extraligu za Spartu a Mladou Boleslav. Zamířil také do Německa a nejvyšší Francouzské soutěže. Poté se Zbyněk rozhodl přijmout nabídku agentury ALVO a začal s ní spolupracovat.

Bc. Aleš Pařez (Kondiční trenér)

Profil:   Po dvaceti letech působení v severní Americe a Anglii se Aleš vratil do České Republiky, kde pomáhá elitním sportovcům dostat se na vyšší úroveň v oblasti kondiční přípravy. Současně je Aleš zapojen do pětiletého vzdělávacího programu elitní trenérské akademie C .H.E.K Insititute (USA).
Dále vlastní Aleš následující vzdělání a trenérské osvědčení:
NSCA (USA) - Personal trainer
Premier (UK) – Gym instructor
University of Alaska (USA) – Bachelor degree
C.H.E.K Insitute (USA) – Practitioner Level 1, Holistic Lifestyle Coach Level 3 and Golf Performance Specialist

Petr Kořínek (Trenér)

Profil:   Jako útočník nastupoval po většinu své sportovní kariéry za hokejovou Plzeň. V České Extralize sehrál 456 utkání. V současnosti působí Petr jako trenér mládeže v klubu HC Škoda Plzeň.

Jan Boháč (Trenér)

Profil:   Honza začínal s hokejem v Táboře. Od dorostenecké kategorie působil ve Slavii Praha. Je účastníkem MS "18" v roce 2000 a MS "20" 2000 a 2002. V roce 2000 získal na MS "20" zlatou medaili. Ve stejném roce byl draftovaný Ottawou Senators. Extraligu si zahrál ve Slavii a v Třinci. Okusil také nejvyšší soutěže v Norsku, Itálii a Francii. V současné době působí jako trenér mládeže v Táboře.

Radek Toth (Trenér brankářů)


Vratislav Vajner (Trenér brankářů)